امروز سه شنبه 6 فروردين 1398
خبرنامه رنگ و پوشش
اخبار ویژه
نیکاب شیمی - تولیدکننده انواع مواد آبکاری و فسفاته
عضویت در خبرنامه (رایگان) :
انعقاد تفاهم نامه بین مؤسسه پژوهشی رنگ و دانشگاه Lorraine بازگشت به اخبار
 رئیس گروه همکاریهای علمی و بین المللی مؤسسه پژوهشی علوم و فناوری رنگ و پوشش از انعقاد تفاهم نامه همکاری های علمی و پژوهشی فیمابین مؤسسه و دانشگاه Lorraine ، خبر داد. سرکار خانم دکتر جعفری ضمن اشاره به مفاد تفاهم نامه منعقد شده که به تأیید وزارت ...
کد خبر : 1231
تاریخ ثبت : پنجشنبه 2 فروردین 1397
بازید : 195

 رئیس گروه همکاریهای علمی و بین المللی مؤسسه پژوهشی علوم و فناوری رنگ و پوشش از انعقاد تفاهم نامه همکاری های علمی و پژوهشی فیمابین مؤسسه و دانشگاه Lorraine ، خبر داد. سرکار خانم دکتر جعفری ضمن اشاره به مفاد تفاهم نامه منعقد شده که به تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری رسیده است، مزایای این همکاری مشترک را در قالب تسهیل تبادل اعضای هیأت علمی، فراهم نمودن فرصت مطالعاتی مشترک برای اعضای هیأت علمی و محققان دو طرف، همکاری در هدایت پروژه های تحقیقاتی مشترک، برگزاری نمایشگاه های مشترک در زمینه علوم، تحقیقات و فناوری و همچنین تبادل دانشجو در زمینه های مورد علاقه برشمرد.
 در این مراسم آقای دکتر صائب به نمایندگی از طرف مؤسسه پژوهشی علوم و فناوری رنگ و پوشش و خانم Nathalie Fick  رئیس واحد بین الملل دانشگاه Lorraine به ایراد سخنرانی پرداختند. دو طرف سوابق و زمینه های همکاری های مشترک علمی و بین المللی خود با سایر دانشگاه ها و مراکز علمی پژوهشی را بیان کرده و از انعقاد تفاهم نامه مشترک ابراز خرسندی نمودند.
🔹

بازگشت به اخبار
نظرات ثبت شده
مطلبی به ثبت نرسیده است
ارسال نظر برای خبر
نام :  
ایمیل :  
شماره تماس (اختیاری):
متن پیغام :  
تصویر امنیتی بالا :  
طراحی سایت توسط شرکت نوین مارکتینگ