امروز شنبه 3 اسفند 1398
خبرنامه رنگ و پوشش
اخبار ویژه
شرکت رزیتان - تولیدکننده انواع رزیندپارتمان رنگ و آبکاری جهاد دانشگاهی صنعتی شریفخانه آبکارنیکاب شیمی - تولیدکننده انواع مواد آبکاری و فسفاته
عضویت در خبرنامه (رایگان) :
افزایش دامنه کاربرد پوششهای بر پایه فناوری لایه‌نشانی اتمی در آسیا بازگشت به اخبار
شرکت پیکوسان دامنه کاربرد فناوری لایه‌نشانی اتمی (ALD) خود را در بازار آسیا توسعه داده است به‌طوری که از این تجهیزات در تولید نمایشگر، ادوات مخابراتی و تراشه‌های تشخیص طبی استفاده می‌شود.شرکت پیکوسان یکی از تولیدکنندگان دستگاه لای ...
کد خبر : 1286
تاریخ ثبت : جمعه 22 تير 1397
بازید : 394

شرکت پیکوسان دامنه کاربرد فناوری لایه‌نشانی اتمی (ALD) خود را در بازار آسیا توسعه داده است به‌طوری که از این تجهیزات در تولید نمایشگر، ادوات مخابراتی و تراشه‌های تشخیص طبی استفاده می‌شود.
شرکت پیکوسان یکی از تولیدکنندگان دستگاه لایه‌نشانی اتمی در بازار است که گام‌های موثری در آسیا برداشته است.  محصولات این شرکت اخیرا در آسیا برای تولید نمایشگر، ادوات مخابراتی و تراشه‌های تشخیص طبی استفاده می‌شود.
محبوبیت ساعت‌های هوشمند و رصد فعالیت‌های فیزیکی در حال افزایش است و بنابراین شرکت‌ها به دنبال ارائه راهکارهای جدیدی به‌منظور تولید نسل جدید این ادوات هستند. یکی از چالش‌های استفاده از این ادوات، محافظت آنها از گرد و غبار و رطوبت است. برای این کار می‌توان از پوشش‌های ALD استفاده کرد. با این روش می‌توان لایه‌نازک روی سطح قرار داد تا آن را از گزند آسیب‌های محیطی مصون دارد.
این پوشش‌ها باید در مقیاس‌نانومتری کاملا یکنواخت بوده و عاری از آسیب‌ساختاری باشند. پیکوسان موفق شده روش‌های مبتنی بر ALD برای این کار ارائه دهد. از این فناوری شرکت‌های تولیدکننده قطعات نیمه‌هادی برای کاهش آسیب در تولید تراشه استفاده می‌کنند.
ادوین وو مدیرعامل بخش آسیایی شرکت پیکوسان می‌گوید: « ما خوشحالیم که از این فناوری ALD برای کاربردهای جدید استفاده می‌کنیم. در چین ما به عنوان پیشتاز در حوزه تحقیقات ALD شناخته می‌شویم که این موضوع جایگاه ما را در بازار تقویت می‌کند. علاوه بر چین، کشورهای سنگاپور و تایوان نیز به عنوان مرکز نیمه‌هادی جهان هستند.»
پیکوسان به عنوان شرکت پیشرو در حوزه ALD فیلم‌های لایه‌نازک برای استفاده صنعتی تولید می‌کند. پیکوسان یک شرکت فنلاندی بوده که در کشورهای دیگر نظیر تایوان، چین، ژاپن، سنگاپور و آمریکا شمالی شعبه دارد.

بازگشت به اخبار
نظرات ثبت شده
مطلبی به ثبت نرسیده است
ارسال نظر برای خبر
نام :  
ایمیل :  
شماره تماس (اختیاری):
متن پیغام :  
تصویر امنیتی بالا :  
طراحی سایت توسط شرکت نوین مارکتینگ