امروز شنبه 9 فروردين 1399
خبرنامه رنگ و پوشش
اخبار ویژه
نیکاب شیمی - تولیدکننده انواع مواد آبکاری و فسفاتهخانه آبکارشرکت رزیتان - تولیدکننده انواع رزیندپارتمان رنگ و آبکاری جهاد دانشگاهی صنعتی شریف
عضویت در خبرنامه (رایگان) :
دستگاه لایه‌نشانی اتمی برای ایجاد لایه نازک از جنس تلوریم بازگشت به اخبار
 شرکت اینترمولکولار برای تولید لایه‌های نازک از جنس تلوریم، دستگاه لایه‌نشانی اتمی به بازار عرضه کرده‌است. نمونه‌ای از کار این دستگاه در حاشیه‌ی کنفرانس ALD کره‌جنوبی نمایش داده شده‌است.اینترمولکولار یکی از شرک ...
کد خبر : 1296
تاریخ ثبت : شنبه 7 مهر 1397
بازید : 426

 شرکت اینترمولکولار برای تولید لایه‌های نازک از جنس تلوریم، دستگاه لایه‌نشانی اتمی به بازار عرضه کرده‌است. نمونه‌ای از کار این دستگاه در حاشیه‌ی کنفرانس ALD کره‌جنوبی نمایش داده شده‌است.
اینترمولکولار یکی از شرکت‌های فعال در حوزه‌ی مواد پیشرفته است. این شرکت اعلام کرد که دستگاه لایه‌نشانی اتمی (ALD) برای ایجاد لایه‌ی نازکی از جنس تلوریم تولید کرده‌است که به کاربر اجازه می‌دهد تا ساختار مورد نظر خود را به‌صورت سه بعدی روی سطح ایجاد کند. لایه‌ای که توسط این دستگاه ایجاد شده در کنفرانس ALD در اینچئون کره‌جنوبی برای علاقه‌‌مندان نمایش داده شده‌است.
کارل لیتو، مدیرعامل شرکت اینترمولکولار، می‌گوید: «فناوری‌های ساخت حافظه‌های غیرفرار دارای پتانسیل بالایی برای ساخت نسل جدید ادوات ذخیره‌سازی اطلاعات هستند. NVM نیاز به آرایه‌ی حافظه‌ای متراکم دارد که باید معماری آن به‌گونه‌ای باشد که قابلیت ذخیره‌سازی سه بعدی در آن‌ها ایجاد شده باشد. با استفاده از این فناوری، برای اولین بار می‌توانیم لایه‌های نازک از جنس تلوریم را روی سطح ایجاد کنیم و در نهایت ساختار مورد نظر برای تولید حافظه را به‌دست آوریم.»
فناوری شرکت اینترمولکولار این فرصت را برای ایجاد لایه‌های مناسب و یکنواخت روی سطح از جنس تلوریم فراهم می‌کند. این شرکت نوآوری‌های مختلفی برای صنایع فعال در حوزه‌های نیمه‌هادی، خودروسازی و هوافضا ایجاد می‌کند تا بتوانند لایه‌های مورد نظر را روی زیرلایه‌های مختلف ایجاد کنند. این شرکت یک دهه تجربه در حوزه‌ی لایه‌نشانی داشته و به شرکت‌ها برای تسریع نوآوری کمک می‌کند.
🔹
@IranCoat

بازگشت به اخبار
نظرات ثبت شده
مطلبی به ثبت نرسیده است
ارسال نظر برای خبر
نام :  
ایمیل :  
شماره تماس (اختیاری):
متن پیغام :  
تصویر امنیتی بالا :  
طراحی سایت توسط شرکت نوین مارکتینگ