امروز شنبه 9 فروردين 1399
خبرنامه رنگ و پوشش
اخبار ویژه
شرکت رزیتان - تولیدکننده انواع رزینخانه آبکاردپارتمان رنگ و آبکاری جهاد دانشگاهی صنعتی شریفنیکاب شیمی - تولیدکننده انواع مواد آبکاری و فسفاته
عضویت در خبرنامه (رایگان) :
ثبت پتنت جوهرهای رسانای حاوی ذرات نقره برای استفاده در الکترونیک بازگشت به اخبار
شرکت پی‌وی ‌نانو سل، پتنت جدیدی در ژاپن به ثبت رسانده‌است. این تولیدکننده‌ نانو جوهرهای رسانا، برای حفظ مالکیت فکری دستاوردهای خود این پتنت را ثبت کرده ‌است.پی‌وی ‌نانو سل یکی از تولید کنندگان محصولات مبتنی بر نانوم ...
کد خبر : 1299
تاریخ ثبت : شنبه 7 مهر 1397
بازید : 418

شرکت پی‌وی ‌نانو سل، پتنت جدیدی در ژاپن به ثبت رسانده‌است. این تولیدکننده‌ نانو جوهرهای رسانا، برای حفظ مالکیت فکری دستاوردهای خود این پتنت را ثبت کرده ‌است.
پی‌وی ‌نانو سل یکی از تولید کنندگان محصولات مبتنی بر نانومواد فلزی و جوهرهای دیجیتال رسانا است که محصولاتی برای حوزه‌ چاپ سه‌بعدی تولید می‌کند. این شرکت اعلام کرد که دومین پتنت خود را در دفتر ثبت اختراعات ژاپن به چاپ رسانده‌است.
فرناندو ویلاوگا، مدیرعامل شرکت پی‌وی ‌نانو سل، می‌گوید:«این دومین پتنت ماست که ثبت آن برای محافظت از مالکیت معنوی دستاوردهای ما ضروری است. این پتنت جدید با همکاری شرکت مرک که تولیدکننده‌ی پیشرو در حوزه‌ی مواد شیمیایی است، انجام شده‌است. ثبت این پتنت در مسیر حرکت در نقشه راه سال 2018 بوده و به ما کمک می‌کند تا موقعیت خود را به‌عنوان رهبر پیشرو در حوزه‌ی الکترونیک چاپی حفظ کنیم.»
وی می‌افزاید: «در حال حاضر، ما پتنت‌هایی را در حوزه‌ی جوهرها و محلول‌های حاوی نانوذرات تک‌بلوری در چهار کشور ثبت کرده‌ایم. همچنین برای ثبت پتنت‌های دیگری در حوزه‌ی ذرات نقره و مس نیز در 9 کشور اقدام کرده‌ایم.»
پی‌وی ‌نانو سل توسعه دهنده‌ی جوهرهای رسانا برای استفاده در صنعت الکترونیک چاپی و پیل‌های فتوولتائیک است. این شرکت Sicrys را که از خانواده‌ی جوهرهای رسانای حاوی نانوذرات نقره بوده به بازار عرضه کرده‌است. این جوهر به تولید انبوه رسیده و از آن برای تولید پیل‌های فتوولتائیک، حسگر، آنتن و نمایشگرهای لمسی استفاده می‌شود.
🔹
@IranCoat

بازگشت به اخبار
نظرات ثبت شده
مطلبی به ثبت نرسیده است
ارسال نظر برای خبر
نام :  
ایمیل :  
شماره تماس (اختیاری):
متن پیغام :  
تصویر امنیتی بالا :  
طراحی سایت توسط شرکت نوین مارکتینگ